פרויקט האי - הרצליה

דירת קיט ישראלית

מהות הפרויקט

עיצוב 2 חדרים + סלון + 2 חדרי אמבטיה, בדירת הנופש הישראלית של לקוחות שחיים בארצות הברית, מעצבים ובעלי מותג בינלאומי של נעליים, המשווק בארה"ב ואירופה

מה נעשה

עיצוב מחדש של חללי האמבטיה + מטבח + החלפת דלתות. 

האתגר

לעבוד עם לקוחות שאינם נמצאים כאן, להחליט החלטות בו ברגע ללא התייעצות עם הלקוח, להבין תוך כדי ומתוך תמונות את הסגנון העיצובי בו הם מעוניינים, לעבוד תוך כדי אילוצים של מבנה בתוך פרויקט סגור המנוהל על ידי חברת ניהול תחת כללים נוקשים ותקנון בלתי מתפשר.

הלקוחות מגיעים לארץ ומעוניינים להרגיש כמה שיותר בבית. דרישת הלקוחות הייתה שאני אנהל את הפרוייקט, החל מבחירת החומרים ועד פיקוח על הביצוע.
הקווים המנחים של הזוג היו עיצוב קלאסי ולא צבעוני במיוחד, ובהתאם לכך החומרים שנבחרו היו קלאסיים, שקטים ובסגנון מודרני, בדיוק כמו שהזוג הזה אוהב.

בשני חדרי האמבטיה נבחרו אריחים באותה דוגמא אך בצבעים שונים. מאחר ולא רצינו להתעסק עם פירוק חיפוי אריחי האמבטיה המקוריים ועם הבעיות שהפירוק עלול ליצור, ומאחר והאריחים הודבקו בצורה טובה על קירות גבס, הוחלט על דבקת האריחים החדשים על האריחים הקיימים. ההדבקה חוסכת זמן, לכלוך וכסף, במידה והחדר מרווח מספיק, הקטנתו בכמה מילימטרים אינה מורגשת כלל. כדאי לבחון כל מקרה לגופו וכל עוד ההדבקה נעשית בצורה מקצועית.

במטבח הוחלפו ארונות המטבח לפורמייקה מבריקה בצבע מוקה,  וחיפוי הקירות נעשה עם  פסיפס יפיפיה בצבעים מטאליים.

ההום סטיילינג נשאר באחריות הלקוחה המוכשרת בזכות עצמה.

עבודה עם לקוחות מרחוק מצריכה אמון הדדי בין הלקוח למעצבת הפנים ותקשורת מצוינת ביניהם בכדי שתתאפשר זרימה של הפרוייקט ועמידה בזמנים. זה לא פשוט, אבל בהחלט אפשרי.

לשמחתי, למרות אתגר המרחק, הקשיים והאילוצים התוצאה יפיפייה והלקוחות מרוצים.  

תודה,לאיתמר ורחל כרמי שהאמינו, סמכו ופירגנו.